برنامه پرواز هواپیماها

برنامه پرواز هواپیماها از ایران به هندوستان

دانشجویان و مسافرانی که تمایل دارند از ایران به هندوستان بیایند میتوانند از سرویس های خطوط مختلف پروازی و شرکت های ایرانی و خارجی استفاده نمایند. در اینجا مهمترین خطوط پروازی جهت تسهیل در برنامه ریزی علاقمندان سفر به هندوستان به اختصار معرفی می گردند:

۱- هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران- ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر هر هفته دو پرواز به هندوستان دارد. پرواز اول روز های سه شنبه صبح و پرواز دوم هم روزهای جمعه صبح انجام می پذیرد. مبدا این پرواز تهران و مقصد آن هم شهر بمبئی در غرب هندوستان است. این پرواز به دانشجویان شاغل به تحصیل در شهر های بمبئی، پونا و شهر های نزدیک به این دو شهر پیشنهاد میشود.

۲- هواپیمایی ماهان- ماهان ایر لاین

هواپیمایی ماهان در هفته چها پرواز به هندوستان دارد. مبدا این پرواز تهران و مقصد آن هم شهر دهلی پایتخت هندوستان است. این پرواز معمولاً روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه انجام می پذیرد. استفاده از این پرواز به دانشجویان شهر های دهلی، چندیگر، علیگر، لکنهو و کلاً شهر های شمال و شمال غربی هندوستان توصیه میشود. علاوه بر پرواز تهران- دهلی، دانشجویان شهر های جنوبی و جنوب غربی هند میتوانند از طریق پرواز بندر عباس به کرالا (کوچین) به هندوستان سفر کنند.

۳ – پروازهای غیر مستقیم:

علاوه بر پرواز های فوق دانشجویان میتوانند با پرواز های غیر مستقیم خطوط هوایی امارات، قطر ایر، گلف ایر، هواپیمایی کویت و ایر ایندیا که در تمام طول هفته پرواز های متعددی به هندوستان دارند به این کشور سفر کنند.

نکته مهم

دوستان توجه داشته باشند  کسانیکه با پرواز ایران ایر به هند در رفت آمد باشند برای  هزینه کرایه ماشین از پونا به بمبئی و از بمبئی به پونا این شانس را دارن که به علت کثرت دانشجو هزینه کرایه ماشین بین چند نفر تقسیم شود ولی دوستانیکه با پروازهای عربی  به هند رفت و آمد دارن به علت نبود مسافر به طور همزمان باید ماشین را دربست کرایه کنند و این خود نکته تامل برانگیزی خواهد بود

Copyright © 2014 Study-India.ir All rights reserved.